Zajímavosti

Vysoký krevní tlak a dietní jídelníček

Dieta v krabičce, dietní program, zdravá výživa jídelníček, jak zhubnout jídelníček – jak tato slovní spojení souvisí s krevním tlakem? Následovně: Vysoký krevní tlak (hypertenze) je civilizační onemocnění, kterým trpí mnoho lidí. Jedná se o velmi nebezpečné onemocnění, které sice nebolí, ale je hlavní příčinou srdečního infarktu u starších lidí nad 65 let.

Uzdravte se díky krabičkové dietě

Naštěstí většina postižených vysokým krevním tlakem mívá tlak zvýšený jen mírně. To znamená, že jejich diastolický krevní tlak (uvádí se jako druhá hodnota za lomítkem) je mezi 90 až 105 mm Hg. Pro tyto pacienty je naděje, že by při jejich léčbě pomocí zdravé výživy – zdravá strava jídelníček, dietní programy, dieta v krabičce Praha – nemusely být používány farmakologické metody, tedy užívání léků. U lidí s mírně zvýšeným krevním tlakem by se nejdříve mělo začít s nefarmakologickou léčbou. I když nelze říci, že by vysoký krevní tlak měli jen obézní lidé, trpí jím i mnoho lidí s normální váhou, přece jen se u obézních vyskytuje vysoký krevní tlak třikrát častěji než u ostatních. Co s tím? Prostudujte si krabičková dieta kniha a zjistěte, jak na dietní jídelníček.

Krabičková dieta Praha – skvělá volba i pro vás

Trpíte-li nadváhou, nečekejte, až vám lékař bude muset nasadit léky na vysoký krevní tlak, zvýšený cholesterol a zvýšený cukr. Vyzkoušejte krabičkovou dietu Praha, některý z jejich dietních programů:

  • HUBNU žena (můžete zaznamenat měsíční úbytek váhy 5 až 7 kg);
  • HUBNU muž ( průměrný měsíční úbytek váhy se rovněž předpokládá mezi 5 až 7 kg).

Budete se stravovat bez starostí, pochutnávat si na vyvážené stravě, cítit se fit, mít možnost poradit se s výživovou poradkyní a mnohdy ještě ušetříte.  Krabičkové diety jsou čím dál populárnější. Dietu v krabičce již vyzkoušela spousta lidí, úspěšně upravila a svoji váhu a naučila se vytvářet jídelníček zdravé výživy. Proč byste to neměli zkusit i vy?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *